PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303662}

Kelnerka

Waitress
6,2 7 337
ocen
6,2 10 1 7337
Kelnerka
powrót do forum filmu Kelnerka

1/10

ocenił(a) film na 1

wolałabym mieć chyba codziennie aplikowaną dawkę hannah montana pomieszanego z hight coś tam musical niż mieć przykrość po raz ponowny obejrzenia tego apogeum amerykańskiej szmiry i beznadziei. poczytajcie książkę, pograjcie w szachy, idźcie na spacer, na wódkę albo spać, nie wiem, wszystko będzie lepsze niż zmarnowanie czasu na ten 'film'

ocenił(a) film na 1
Mylene_2

zgadzam się, rzadko ogląda się aż takie potworności. szczyt debilizmu. tragiczne postacie, fabuła jeszcze gorsza.

ocenił(a) film na 7
Mylene_2

Mocne słowa. Ale chyba dobrze mówisz. Ten film zdecydowanie nie był dla Ciebie x] za mocne i głęboko ukryte przesłanie, niestety ale konieczność poświęcenia chwili na zastanowienie, oraz dotarcie do wnętrza filmu...ojoj, zbyt duże wymagania ^^" masz racje x] stracony Twój czas ^^"
Polecam: American Pie, Głupi i Głupszy, Straszny film to powinno Cię zadowolić ^^"
Pozdrawiam ^^"

ocenił(a) film na 1
Jo_asia_2

to może wyjaśnisz mi to głęboko ukryte przesłanie? wnętrze filmu? czy mam szukać go w jej wymyślnych pie'ach? swoją drogą rozumiem, że nazwy tych ciast to miał być element humorystyczny? chyba sama upiekę "jeden z nagłupszych filmów pie".

szczerze, sądze, że wolę american pie. przynajmniej nie sili się na film ambitny i z przesłaniem.

pozdrawiam ^^

ocenił(a) film na 1
Mylene_2

Zgadzam sie - totalne dno
W ogole jest to pierwszy film w moim zyciu ktorego nie ogladnalem do konca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones