PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303662}

Kelnerka

Waitress
6,2 7 335
ocen
6,2 10 1 7335
Kelnerka
powrót do forum filmu Kelnerka

8/10

ocenił(a) film na 8

Zapewne znajdzie się niejeden, kto oglądając "kelnerkę" zobaczy tylko nudny film z ciągnącą się fabułą.
Ale możliwym jest też, że pojawi się ktoś, kto oglądając ten film( np. o drugiej w nocy;) ) dostrzeże w nim coś więcej niż tylko komedię romantyczną.
Ciepła, wzruszająca, a także często smutna i przygnębiająca opowieść o życiu, o osobistych radościach, oraz tragediach, które ukryte są gdzieś głęboko w domach, sercach i umysłach. Historia ukazująca, iż nigdy tak naprawdę nie wiemy co w życiu nas spotka i jak potoczą się nasze losy.
Mi osobiście film się bardzo podobał:))
Dlatego dałam 8/10.
Poza tym o gustach się nie dyskutuje:)
Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 7
kakulka

Zgadzam się. Film ogląda się miło i przyjemnie. Potrafi rozśmieszyć, wzruszyć, a zarazem jest to coś więcej niż zwykła komedia romantyczna, dzięki nutce dramatu. Wątki w nim zawarte dają do myślenia.
Zdecydowanie mogę nazwać film Dobrym, więc ode mnie 7/10. Polecam zobaczyć.

WicioP

jak dla mnie to ten film jest rewelacyjny ;)
oglądałam go niedawno i bardzo mi się podobał
szczególnie główna bohaterka ;)
polecam ten film

ocenił(a) film na 8
shanti1993

film jest wyjątkowy. Po prostu. 8/10 . Ma w sobie coś szczególnego . :)

użytkownik usunięty
kakulka

Mi nie przypadł do gustu. Ten romans z lekarzem - za bardzo naciągane.

ocenił(a) film na 4
kakulka

Dla mnie film można określić jako dramat obyczajowy bo raczej nie komedie. Nie ujął mnie niczym, zwykła historia jakich miliony. Może nie jestem zachwycony bo nie jestem kobietą albo po prostu widziałem wystarczająco dużo podobnych smutnych historii w życiu ludzi których znam i mam tego dosyć. Nie rozumiem co w nim pięknego oprócz narodzin nowego człowieka, staruszka który pomógł na koniec bohaterce i tego jak opisał swoje doznania podczas konsumpcji ciasta. Film przytłaczający a nie tego oczekiwałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones