PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303662}

Kelnerka

Waitress
6,2 7 337
ocen
6,2 10 1 7337
Kelnerka
powrót do forum filmu Kelnerka

Wcześniej filmu nie komentowałam ale jak zobaczyłam jak jest tu oceniany to się przeraziłam.
Dla mnie film był wspaniały, wcale nie był nudny, pomysł z "wątkiem ciastkowym" był świetny + przeuroczy Nathan Fillion.
No i ta piosenka chodząca po głowie po obejrzeniu fimu "Baby don't you cry I will make you pie..."

ocenił(a) film na 9
smerfetka

Może ocena nie jest koszmarnie niska, ale również uważam, że za niska. Widać są różne gusta.
Na pewno "Kelnerka" nie jest typową i banalną komedią romantyczną. Film ma swój klimat, jest dobrze zagrany (brawa w tym miejscu dla Keri Russel). Są tu pokazani zwykli ludzie i ich "zwykłe" problemy z bardzo ciekawego punktu widzenia. Pisząc zwykli ludzie myślę też: zwyczajnie wyglądający (w przeciwieństwie do wielu hollywoodzkich produkcji gdzie wszyscy są piękni, zadbani, opaleni itp.).
Dawno nie widziałam tak ciekawego, ciepłego i magicznego filmu. We mnie osobiście wzbudził wiele emocji (głównie śmiech i łzy). Wchłonęłam go jednym tchem, więc wg mnie nie był nudny ;)

Szczerze i gorąco polecam na chłodne wieczory (i nie tylko). Rozgrzeje serca romantycznym duszom.

Ps. za mną też chodzi teraz ta piosenka... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones