PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303662}

Kelnerka

Waitress
6,2 7 337
ocen
6,2 10 1 7337
Kelnerka
powrót do forum filmu Kelnerka

Ja nie przepadam zbytnioza komediami romantycznymi itp. A ta mi sie podobała...moze dlatego ze nie jest to film taki całkiem wesoły i lekki jak sie moze zdawac. Od razu widac po tej ocenie ze ten film wcale nie jest przeznaczony dla mas. W gruncie rzeczy zdziwiło mnie po godzinie to jak bardzo pesymistyczny ten film tak naprawde jest. I nie zgadzam sie z tym jak ktos napisał ze ten film atakuje meszczyzn. Ja jestem facetem i trudno mi było co kolwiek znalesc na obrone jej męża, tacy ludzie naprawde sa i po prostu to jest historia o kobiecie która trafiła w swym zyciu na tego "złego".Jak dla mnie film na 7+ moze 8, jest naprawde oryginalny. I jeszcze raz powtarzam ze nie nalezy sie tu doszukiwac oczerniania meszczyzn i wybielania kobiet( jak dla mnie one tez sa tam surowo oceniane ale jak ktos nie chce widziec to nie zauważy).A nawet jak tak by było to kobiety i tak maja prawo wyrazac tez swoje zdanie. Swiat kina jest zbytnio zdominowany przez menższczyzn. Mało kobiet zasiada na stanowisku rezysera wiec tym bardziej boli smierc tej rezyserki. Zważywszy na to wszystko kobiety naprawde maja prawo raz na jakis czas zobaczyc film zrobiony przez kogos kto w pełni je rozumie.

ocenił(a) film na 7
Klopsik1988

Jestem zaskoczona że ktoś zakwalifikował ten film jako komedię romantyczną ..hmm Zmyliło mnie to, a film zaskoczył.Opowiada historię zmagań życiowych po dokonaniu niewłaściwych decyzji. Momentami nuży ale i tak chce się wiedzieć jak dramatyczna historia Jenny się zakończy.Film interesujący z szczyptą lekkiego humoru. Ale najbardziej w pamięci zapadły mi ciasta ... zwłaszcza te z pierwszych minut filmu... czułam ich zapach a ślinka ciekła;-) Ma w sobie to coś!!!

ocenił(a) film na 8
kfiatek25

Ja tak naprawde tez go uwazam za komediodramat ale ze juz dali taka kategorie to wiec i ja tak napisałem.Podchodziłem do tego filmu z takim nastawieniem ze pewnie bedzie to cos lekkiego i wesołego... a kto ogladał ten wie ze do komedi romantycznej to tu jest daleko. Nie wiem czy to tylko u nas czy tez wszędzie tak jest ale coraz częściej zdarza się że filmy na siłe wpycha sie do jakichs kategorii tak by lepiej je sprzedac. Niech tylko film bedzie o kobiecie majacej wiele problemów i poznajacej jakiegos faceta to juz zrobia z tego komedie romantyczna nie zaleznie od tonacji filmu i jego zakonczenia. Ostatnio Ps Kocham cie nie ogladałem ale tez wiem ze blizej tam było do dramatu czy filmu obyczajowego ale tez oczywiscie napisali ze komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones