PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303662}

Kelnerka

Waitress
6,2 7 337
ocen
6,2 10 1 7337
Kelnerka
powrót do forum filmu Kelnerka

Inny niż pozostałe dramaty obyczajowe film, który niewątpliwie posiada urok, są też momenty humorystyczne, ale niestety towarzyszy temu również nuda, która momentami nuży widza. Plusem jest realizm, a szczególnie przedstawia to gra aktorska Keri Russell, którą do tej pory wspominałem ze świetnego serialu "Felicity", marnej roli w "M.I.3" i genialnego "Augusta Rusha". Aktorka bardzo ładna, aczkolwiek kariera jeszcze przed nią, bo rolą w "Kelnerce" pokazała, że nie jest zwykłą szarą myszką.
Jeremy Sisto - no cóż zagrał kapitalnie, ale jego postać to po prostu PATOLOGIA! Dla mnie był zwyczajnie chory i obłąkany i na szczęście Jenna rzuciła go raz na zawsze.
Nathan Fillion - wg mnie aktor jałowy, przez duże J! Na takie miano zapracował sobie po roli w 2 części "Głosów". Widziałem go jeszcze w serialu "Pasadena" i jego gra była identyczna jak w "Kelnerce". Bez wyrazu, bez aktorskiej werwy. Dobra, zgadzam się poprawnie zagrał grzecznego, miłego doktorka, który przy okazji zdradzał żonę ze śliczną i zagubioną partnerką. No i co z tego? Gdzie miał ikrę żeby przekonać Jennę, że podobnie jak ona jest na tyle nie szczęśliwy w związku, że dla niej weźmie rozwód?!
Napewno ciepło będę wspominał Andy'ego Griffitha, który zagrał starego, poczciwego Joe.

"Kelnerka" to poprawny, niezły, całkiem urokliwy dramat, który podkreśla patologię życia w nieszczęśliwym związku i chyba tylko tyle...

6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones